Potrzebujesz pomocy?

42 654-74-99 601-335-553 Czynne: PN - PT: 9:00 - 17:00; SOB: 9:00 - 14:00
Usługi

Firma ICA-PARKIET posiada długoletnie doświadczenie w branży podłóg drewnianych. Nasze realizacje mogą Państwo obejrzeć w zakładce GALERIE.

Oferujemy profesjonalny montaż, renowację, szczotkowanie, bejcowanie, lakierowanie lub olejowanie parkietów i desek. Nasi doświadczeni długoletni pracownicy, wyszkoleni przez Mistrza - właściciela firmy, i pod jego nadzorem, wykonują swoją pracę z zaangażowaniem i znajomością sztuki parkieciarskiej.

Każda nowa inwestycja poprzedzona jest profesjonalnym pomiarem podłoża pod kątem jego wilgotności i odporności na zrywanie.  

 

Układanie podłóg drewnianych

Wykwalifikowana kadra pracowników zapewni Państwu profesjonalny montaż parkietów, desek, przygotowanie podłoża oraz odpowiednie wykończenie podłogi drewnianej przy pomocy lakieru lub oleju. Zapewniamy doradztwo w wyborze podłogi oraz profesjonalny pomiar posadzki. W naszym salonie w Łodzi przy ul. Limanowskiego 34 uzyskacie Państwo wszelkie informacje i porady dotyczące użytkowania i zastosowania podłóg drewnianych. 

Uczestniczymy w wielu szkoleniach dotyczących technik parkieciarskich oraz produktów stosowanych w branży, a by stale podnosić poziom naszych usług. 

Renowacja podłóg

Wielu z Państwa posiada już w domu podłogę drewnianą, lecz często nie wygląda ona dobrze. W wielu przypadkach nie ma potrzeby zrywania takiego parkietu lub deski i montażu nowego produktu, co pociąga za sobą spore koszty. Podłoga drewniana ma tą zaletę, że możemy poddać ją renowacji. 

Oferujemy Państwu kompleksowe odnowienie takiej podłogi, poprzez cyklinowanie i wykończenie olejem lub lakierem. Możemy podłogę wyszczotkować, zabarwić na inny kolor, rozbielić, jednym słowem - zupełnie zmienić jej charakter. Jeśli zastana podłoga nie trzyma się podłoża, możliwe jest jej podklejenie za pomocą kleju naprawczego.

Każda renowacja poprzedzona jest oceną stanu podłogi.

Bejcowanie i olejowanie podłóg.

Drewniana podłoga może być wykończona lakierem lub olejem bezbarwnym. Jeśli jednak marzy się Państwu zmiana efektu, przyciemnienie lub rozjaśnienie starej lub nowo położonej podłogi, jest to jak najbardziej możliwe.

Posiadamy szeroki wybór bejc oraz olejów kolorowych w wielu odcieniach od białego do czarnego poprzez odcienie koniakowe, tekowe, brązy, szaroście i wiele innych. 

Strukturyzacja podłóg

Strukturyzacja to najnowszy trend w dziedzinie podłóg drewnianych. Pod tym terminem kryje się przede wszystkim szczotkowanie drewna, czyli usuwanie z powierzchni miękkiej części. Uzyskujemy w ten sposób podłogę z wyraźnie zaznaczonymi słojami. Pokrycie jej lakierem lub olejem, dostępnym w różnych wersjach kolorystycznych, dodatkowo podkreśla efekt. Taka podłoga jest bardzo naturalna i miła w dotyku, a jednocześnie bardziej odporna na wszelkie zarysowania. 

Nasza firma oferuje profesjonalne szczotkowanie przy użyciu specjalnych maszyn.

Montaż listew przypodłogowych

Każda podłoga powinna zostać podkreślona i wykończona listwą przypodłogową. Oferujemy Państwu wybór i montaż listew drewnianych z pełnego drewna oraz fornirowanych w wielu gatunkach. Posiadamy listwy profilowane i cokołowe w różnych wymiarach. Dostępne są także listwy białe oraz przeznaczone do malowania w kolorze ścian. Każda listwa jest wykończona zgodnie z Państwa życzeniem i zamontowana do ściany przy pomocy odpowiedniego kleju.